Site icoon Den Bosch Nieuws

Gezocht: componist / tekstschrijver jubileumlied 11×11+11 Miraokuls Spektaokul in Den Bosch

DEN BOSCH – Tijdens de 11×11+11-viering, die dit jaar van 1 t/m 11 oktober plaatsvindt, viert Oeteldonk het 132-jarige bestaan van het Pronkjuweel. Een belangrijk onderdeel van het jubileum is, zoals bij het 121-jarige bestaan, een jubileumlied.

Bij de viering van 121e schreef Ad Siemons hetjubileumlied Ooit. “Dit hoogtepunt willen we volgend jaar proberen te evenaren en mogelijk zelfs overtreffen met een jubileumlied 11×11+11”, is te lezen op de website van Miraokuls Spektaokul. Voor het jubileumlied wordt daarom gezocht naar enthousiaste componist(en) / tekstschrijver(s).

Waar moet het lied aan voldoen?

Ben of ken jij een componist of tekstschrijver en lijkt het je leuk om een jubileumlied te maken? Download het inschrijfformulier en stuur je inzending naar:

Minister van Evenementen
Achterstraat 7
5221 AN  Den Bosch

De inzendingen worden door een (deskundige) jury beoordeeld. De winnaar wordt als jubileum-nummer door de Oeteldonksche Club van 1882 op cd gezet en de prijs voor de winnaar is de eer en de eeuwige roem van Oeteldonk.

Bron: Miraokuls Spektaokul

Mobiele versie afsluiten