Den Bosch Zingt 2014 verplaatst naar zaterdag 28 juni

Den Bosch Nieuws

DEN BOSCH – De tweede editie van Den Bosch Zingt is verplaatst van zondag naar zaterdag 28 juni. De reden is het behalen van de volgende ronde door oranje op het WK.

Om 13.00 klinken open de eerste tonen van het paar uur durende liedjesfestijn. De Black Albino’s trappen af met nummers uit de jaren ’60. Om 17.30 komt een van de publiekstrekkers en Luv-zangeres José Hoebee, bekend van de nummers ‘Trojan Horse’ en ‘you’re the greatest lover’.

Om 18.30 begint pas écht Den Bosch Zingt op de Parade. De voorzangers voor dit jaar zijn al bekend. Oud-wethouder Bert Pauli zingt het nummer ‘Please, release me’, Albert Janssen ‘Jailhouse Rock’ van Elvis en Trane met Tuite-zanger Maarten de Gans zingt Raccoons nummer 1-hit ‘Love you more’. Eerste klas meezingers dus.

Het Bossche feestje kan niet zonder de vaste Bossche stemmen van Hans Tervoort, Ronald Schenk (zanger van de Kleinkeinder), Rianne Populier en Linda Pelders. Zij vormen het koor deze dag.

Om alvast in de stemming te komen, twee van de nummers:

Luv – Trojan Horse

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/bqTqCNdCQUE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 

Elvis – Jailhouse Rock

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/gj0Rz-uP4Mk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Delen:
Deel Den Bosch Zingt 2014 verplaatst naar zaterdag 28 juni naar Google+