Donald Duck in Den Bosch; deze strips ging hem voor

Source: Generated with Gemini

Den Bosch speelt de hoofdrol in een nieuwe Donald Duck-avontuur! De juni-uitgave ‘Dagobert Duck en de 101 Sjeklaode Bollen’ brengt de beroemdste eend naar onze stad. Toch was Donald niet de eerste die zijn stripsporen in onze binnenstad achterliet. Benieuwd welke andere stripfiguren al eerder door Den Bosch paradeerden? We zetten ze hieronder voor je op een rij.

Deze editie neemt de lezer mee langs de bekende punten van de stad; De Moriaan, de bolwoningen en het Oeteldonks Gemintemuzejum komen voorbij. Het zijn Suske en Wiske die op bezoek komen, in hun verhaal met Jeroen Bosch. Ze reizen terug in de tijd in het stripverhaal “De Bibberende Bosch“. Het zijn niet enkel de bekendere stripfiguren die Den Bosch op de stripkaart zetten.

Lezers kunnen genieten van het mysterieuze verhaal rond het Geheim van de Moerasdraak, en zullen verrast zijn wanneer Den Bosch opduikt in de prachtige strip ‘Brabant: daar brandt nog licht‘. Met levendige illustraties neemt dit bijzondere boek je mee door twee millennia geschiedenis, waaronder het optreden van de Rolling Stones in de Brabanthallen. Tot slot moet je ook niet vreemd opkijken als je de vorige burgemeester van Den Bosch – Ton Rombouts – tegenkomt in De Graal van Bloemendaal.

Delen:
Deel Donald Duck in Den Bosch; deze strips ging hem voor naar Google+